Valberedning

2016 års valberedning avgår och samtliga platser är vakanta. För intresse kontakta Magnus Eklund.

Materialansvarig

Klubben har visst material för uthyrning. För mer detaljer läs HÄR.

Carl Arosenius
carl@nynasgard.se
070-305 20 92

Revisorer

Christer Hallgren
018-36 55 13
info@ssp.nu

Malin Stockman
08-739 22 31
mali.stockman@telia.com

Elisabeth Manninger
070-324 35 34
elisabeth.manninger@gmail.com

Pokalfogde

Helene Hederstedt
helene.hederstedt@gmail.com
Befattningsbeskrivning pokalfogde >>>

Provredovisare

Mia Lindros
Eva Nagy
Helena Thulin

Maila till provredovisare på: provredovisarnaostra@gmail.com

Provredovisning via brev skickas till:
Mia Lindros
Söderbyvägen 16
144 61 Rönninge

Provsekreterare

Frida Aldor        076-138 98 88
Sanna Eklund   076-206 07 08
Maila till provsekreterare på: provsekreterarna.ostra@gmail.com

Befattningsbeskrivning provsekreterare >>>

Viltfogde

Johan Frisk, Brottby
072-248 78 17
lj.frisk@gmail.com

Britt-Marie Nygren, Nykvarn
070-205 67 50, 08-778 81 82
britt-marie.nygren@lfs.se

Befattningsbeskrivning för viltfogde >>>

Provledare

Aldor Agneta Lidingö 076-790 45 10 agneta@aldor.nu
Aldor Frida 076-138 98 88 frida.aldor@gmail.com
Cummings Pär-Lars Upplands Väsby 070-770-70-60 plc.cummings@gmail.com
Ekenbäck Per Bromma 070-660 70 38 per@ekenback.se
Eklund Magnus Järfälla 070-723 22 52 eklund.josh@gmail.com
Eriksson Anne Upplands-väsby 070-602 90 40 hasselkrogenskennel@gmail.com
Fredriksson Maria  Nyköping  072-703 53 08 wretstugan@gmail.com
 Hallgren Christer  Uppsala  070-547 9212  challgren33@gmail.com
Lindfors Ingela Elsarby 073-908 08 40 alarangens@outlook.com
Lundqvist Roger Vendelsö 070-982 52 55 roger.lundqvist@fmv.se
Manninger Elisabeth Norrtälje 070-324 35 34

elisabeth.manninger@gmail.com

Orrgård Arne Tyresö 073-434 83 92 arne.orrgard@telia.com
Olebjörk Karin Järna 070-777 44 74 karin@olebjork.se
Pettersson Kristina Jönåker 070-600 66 99 kp.legvet@telia
Rönnberg Anette Hallstavik 070-308 90 13 anette.ronnberg@draghundsport.se
Södermen Kristina  Uppsala  070-687 0021  info@spp.nu
Tall Christina Enköping 070-575 48 00 tallhansta@gmail.com
Thulin Helena Vattholma 073-310 86 60 helena@solvallens.se
Vesterlund Ellen Bålsta 070-621 00 92 ellen.vesterlund@hotmail.com
Walsh Helen Vendelsö 076-125 55 08 helen.walsh@securitas.se
Virgin-Wretvall Pernilla Mariefred 070-149 92 80 p.virgin@rocketmail.com
Wrede Casimir Stockholm 070-865 36 00 cawrede@cawrede.se